Agroturystyka Ada – Karkonosze oraz Góry Izerskie w zasięgu ręki.

Nasz ośrodek znajduje się tuż przy samym sercu Karkonoszy, nieopodal trasy DK 3 Jelenia Góra – Szklarska Poręba. Przynależy do osiedla Piastów, będącego jeszcze niedawno samodzielną i pięknie położoną wsią. Obecnie administracyjnie jest częścią urokliwego miasteczka Piechowice.

Jesteśmy do państwa dyspozycji cały rok. Dysponujemy pięcioma dwuosobowymi pokojami z łazienkami, salonem oraz kuchnią. W wyposażeniu salonu znajduje się bar oraz telewizja satelitarna. Do dyspozycji gości jest także świetlica sportowa – doskonałe miejsce do gry w ping-ponga, tańca oraz innych form rekreacji.

Dla osób biwakujących, korzystających z pola namiotowego, pola kempingowego istnieje możliwość dostępu do pomieszczeń wieloosobowych, wyposażonych w wspólne prysznice oraz sanitariaty.

Do dyspozycji gości jest 1,5 ha terenów zielonych, zalesionych urozmaiconym drzewostanem. Na tym terenie znajduje się również boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz nieduży plac zabaw dla dzieci.

Nasz ośrodek jest doskonałą bazą wypadową w Sudety zachodnie, a dokładniej w Góry Izerskie i Karkonosze. W okolicznych wsiach i miasteczkach znajdują się niezliczone ilości atrakcji turystycznych. Zapraszamy – czekają na państwa komfortowe noclegi po przystępnej cenie.

Formularz kontaktowy:


Agroturystyka Ada

Jesteś właścicielem tego obiektu?

Skontaktuj się z nami
Piastów 44
58-573,   Piechowice
DolnośląskiePolska
Tel: 724 919 518