Ten zabytkowy dom tyrolski znajduje się na trasie Jelenia Góra – Karpacz. Gospodarstwo otoczone jest pięknym sadem. Niedaleko przepływa rzeka Łomnica, można w niej łowić pstrągi. Piękne tereny spacerowe zachęcają do pieszych wycieczek.
Obiekt dysponuje jednym pokojem 4- osobowym i dwoma pokojami 2- osobowymi. Gościom oferowane jest wiejskie domowe wyżywienie. Mile widziani są przyjezdni z czworonożnym ulubieńcem.
Ogród jest wspaniałym miejscem zabaw dzieci, a teren jest ogrodzony. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsce na samochód. Dla chętnych organizujemy ogniska i grille. Na miłośników górskich szlaków czekają pobliskie Karkonosze. Odległość do Karpacza wynosi ok. 3 km.  Przy rezerwacji przez e-mail prosimy podać numer telefonu.

Obiekt dysponuje pokojami: 2, 4, i 5-osobowymi z dostępem do kuchni, stołówki oraz pokoju gościnnego. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony i posiada oddzielną łazienkę z kabiną prysznicową. Naszym Gościom oferujemy smaczne, wiejskie posiłki. Zmotoryzowanym zapewniamy miejsce na samochód. Maluchy do lat 7 mogą liczyć na 50% zniżkę. Znajdzie się tutaj również miejsce dla Waszych czworonożnych przyjaciół, jeśli chcielibyście zabrać je ze sobą. Organizujemy ogniska, grille oraz imprezy okolicznościowe, wedle życzeń naszych Klientów.
Istnieje możliwość zorganizowania u nas szkoleń, wykładów, lub konferencji do 30 osób.

U nas wszyscy czują się jak w domu!

Formularz kontaktowy:


AGROTURYSTYKA „TYROLCZYK”

Jesteś właścicielem tego obiektu?

Skontaktuj się z nami
Łokietka 14
58-533,   Mysłakowice
DolnośląskiePolska
Tel: 502 479 876