Oferty weekendowe

Oferty Weekendowe to, jak sama nazwa portalu wskazuje, nasza sztandarowa oferta. Weekend to czas wolny którym dysponujemy regularnie, w niemal każdym tygodniu. Jest to więc to idealny czas do zaplanowania wspólnego czasu z najbliższą osobą. Ze względu na fakt że są to zaledwie dwa dni, pomysłów na spędzenie weekendu razem jest naprawdę dużo. Wiele miejsc oferuje specjalne oferty i zniżki dla par w trakcie weekendu.

Są to nie tylko oferty domków wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych czy hoteli, ale też np. wyjątkowe oferty spędzenia weekendu razem w Spa, Aquaparku, czy romantycznej kolacji w wyjątkowym miejscu. W ostatnim czasie powstało również bardzo wiele firm specjalizujących się w ofertach wyjątkowego spędzenia wolnego czasu we dwoje, oferta takich firm często obejmuje przeróżne pakiety niepowtarzalnych atrakcji takich jak np. przelot balonem, rejs jachtem, czy przejażdżka luksusowym samochodem.

Zaplanujcie wspólny weekend razem, albo zrób niespodziankę swojej drugiej połówce, zapraszamy do zapóźniania się z nasza ofertą.